NAUJIENOS

Kaip pasirinkti tinkamus blokelius statybai?

Kam yra skirti blokeliai?

Blokeliai yra skirti sienų statybai. Jų yra įvairių rūšių. Rinktis blokelių rūšį galima pagal jų savybes bei paskirtį. Vieni labiau tinka išorinėms sienoms, kiti – vidinėms. Įsigyjant yra labai svarbu žinoti, ko konkrečiai Jums reikia. Pasirinkimas yra labai platus. Vieni labiau saugo nuo garso, kitų dėka gali tekti mokėti mažiau už šildymą. Labai svarbu prieš įsigyjant nuspręsti kokios savybės Jums yra svarbios ir tuomet išsirinkti. Bauroc blokeliai yra itin kokybiški, tačiau labai svarbu ne tik kokybė, bet ir jų paskirtis. Norint džiaugtis blokeliais reikia rinktis labai atidžiai ir tikslingai nuspręsti apie norimas savybes.

Kokios yra blokelių rūšys?

Blokelius galima pasirinkti statybinius bei pertvarinius. Pertvariniai blokeliai puikiai tinka įvairioms šachtoms. sienų išlyginimui, drabužinėms ir panašiai. Jie tinka tiek sausuose, tiek drėgnuose patalpose. Šie blokeliai ELEMENT yra itin kokybiški ir verti pasitikėjimo. Bauroc statybinių blokelių pasirinkimas yra gerokai platesnis. Galima rinktis ECOTERM+, ACOUSTIC, HARD, CLASSIC, UNIVERSAL, CLASSIC EL, U – blokai. Pasirinkti gali būti kiek sunku, juolab, jeigu įsigyjate pirkdami pirmą kartą. Būtų itin vertinga paskaityti apie kiekvieną blokelį. Jie turi skirtingus privalumus ir savybes, todėl yra itin svarbu atsižvelgti į tai, ko konkrečiai Jūs ieškote. Blokelius išsirinkus pakeisti nebeis, jei jau panaudosite, nebegalėsite jų išimti, nebent norėsite griauti. Todėl yra itin svarbu pasidomėti labai atidžiai šiais blokeliais ir išsirinkti labiausiai Jums tinkančius. Atsižvelkite į tai, ko Jums trūko Jūsų buvusiame būste arba ką turėjote ir tai labai patiko. Visi blokeliai turi itin naudingų savybių, kurios yra labai vertingos, svarbu tik išsirinkti Jums labiausiai tinkančias.

Ar Bauroc blokeliai yra kokybiški.

Bauroc gaminiai yra itin kokybiški ir pardavinėjami ne tik Pabaltijo, bet ir Skandinavijos rinkose. Bauroc turi sukaupusi ilgametę patirtį, todėl pasitikėti tikrai verta. Įsigijus šiuos blokelius galėsite būti tikri, jog Jūsų naujieji namai bus itin kokybiški ir komfortiški. Šiais blokeliais galima statyti įvairius pastatus. Išskirtinės bauroc blokelių savybės yra atsparumas šalčiui. todėl galite būti tikri, jog už šildymą mokėsite mažiau. Šie blokeliai yra itin atsparūs gniuždymui. Blokų išmatavimai yra yra itin tikslūs, todėl nerimauti tikrai nereikėtų dėl nieko. Visa Bauroc produkcija yra sertifikuota ir atitinka aukščiausius reikalavimus. Todėl Bauroc būtų itin geras sprendimas Jums. Šie blokeliai yra itin kokybiški ir gamintojai yra labai patikimi, turintys daugiametę darbo patirtį. Jeigu įsigysite Bauroc blokelius, galėsite būti tikri, jog gyvensite itin komfortiškai ir ekonomiškai.

Kur galima įsigyti Bauroc blokelius?

Lietuvoje Bauroc blokeliai yra itin populiarūs, todėl rasti juos parduodančią parduotuvę nėra sunku. Bauroc blokelius pardavinėja įvairios parduotuvės. Parduodančių parduotuvių sąrašą galima rasti bauroc.lt internetinėje svetainėje. Šios parduotuvės yra daugelyje Lietuvos miestelių, todėl galite būti tikri, jog rasite šiuos blokelius savo mieste, o jeigu nerasite, galėsite rasti arti esančiame mieste. Taip pat, daugelis Bauroc blokelius parduodančių parduotuvių pristato prekes. Todėl, jeigu neturite noro krauti prekes, galite juos užsisakyti ir susitarti dėl atvežimo. Didžioji dalis šių parduotuvių prekiauja ir internetu. Jeigu visiškai neturite laiko, galite juos tiesiog užsisakyti. Jeigu manote, jog nesate visiškai apsisprendęs dėl blokelių, galite pasikonsultuoti parduotuvėje su konsultantu, jis gali patarti Jums, papasakoti, kurie yra paklausiausi, išsamiau papasakoti apie jų savybes.

Ar galima Bauroc blokelius įsigyti tiesiai iš gamybos?

Deja, bet Bauroc tokių paslaugų neteikia. Blokelius galima įsigyti tik iš atstovų parduotuvių. Tačiau šios parduotuvės yra išsidėsčiusios po visą Lietuvą, todėl sunkumų neturėtų kilti. Jeigu norėtumėte įsigyti blokelius iš gamintojų, nes manote, jog tai kainuotų mažiau, tuomet galite užsisakyti didesnį blokelių kiekį iš karto. Jeigu esate tikras, jog blokelių reikės daugiau, pirkite iš karto, tokiu atveju galėsite tartis dėl nuolaidos su pardavėju. Perkant didesnį kiekį, dažnai yra taikomos nuolaidos. Tai yra puikus būdas sutaupyti perkant blokelius. Atstovų sąrašą nesunkiai galite rasti Bauroc internetinėje svetainėje. Galite palyginti kainas ir tuomet išsirinkti pigiausiai siūlančią parduotuvę. Jeigu norite sutaupyti, tačiau nežadate užsisakyti didesnį kiekį, tuomet tiesiog galite palaukti akcijų, kurios neretai būna taikomos įvairioms prekėms.

Kokios yra Bauroc blokelių kainos?

Bauroc blokelius galite įsigyti jų atstovų parduotuvėse, todėl kainos gali šiek tie svyruoti. Kaina priklauso ir nuo to, kokią blokelių rūšį pasirinksite. Vienų kainos yra kiek aukštesnės, kitų žemesnės. Įsigyjant yra labai svarbu žinoti tikslius išmatavimus, nes nuo to taip pat priklauso kaina. Kainą lemia plotis, aukštis, rūšis. Taip pat ir tai, kiek konkrečiai Jums reikės. Perkant didesnį kiekį, gali būti taikoma nuolaida. Vieno blokelio kaina gali siekti nuo 0,90 euro centų iki beveik 5 eurų. Kainos nėra aukštos, tačiau blokelių reikės ne vienetais, o šimtais, tūkstančiais. Todėl yra labai svarbu įvertinti savo finansinę padėtį ir tuomet nuspręsti, kurias pasirinkti. Atsižvelkite ir į tai, jog blokelių nebegalėsite keisti, todėl būkite tikri, jog išsirinkote tinkamas. Jeigu šiuo metu neturite visos sumos, kurios reikėtų Jūsų pasirinktiems blokeliams, galite įsigyti ne visus iš karto. Blokelius galima įsigyti kas kiek laiko, todėl sutaupyti laiko turėtų būti. Neįsigykite iš karto daug vien dėl to, jog tuomet gausite nuolaidą, prieš tai pasvarstykite ar turėsite kur saugiai palikti didelį kiekį blokelių. Yra labai svarbu žinoti kiekį blokelių, kurių reikės. Jeigu nesate tikri, tuomet geriau nusipirkite mažiau ir paskui nusipirkite trūkstamą kiekį.

Ar mūro darbus galima vykdyti žiemos metu?

Dažnai žmonės svarsto ar galima vykdyti tokius darbus žiemos metu. Ne tik dėl šalto oro, bet ir dėl to, jog galbūt klijai neveiks taip kokybiškai ir dėl kitų priežasčių. Žiemos metu mūro darbus vykdyti taip pat galima. Tačiau, jeigu norite vykdyti mūro darbus žiemą, turite atsižvelgti į daugelį dalykų. Visų pirma, turite numatyti temperatūrą. Temperatūra gali būti iki -10, jeigu pasiekia žemiau, šiuos darbus nėra patartina vykdyti. Taip pat, Jūs turėtumėte pirkti specialius klijus, kurie yra skirti žiemai. Šiuos klijus yra geriausia paruošti naudojant šiltą vandenį. Mūro darbai žiemos metu gali sukelti nemažai nepatogumų, tačiau, jeigu anksčiau pradėjote darbus ir nespėjote pabaigti, tai gali būti neišvengiama. Visgi, jeigu mūro darbus tik planuojate, geriau palaukti, kol žiema baigsis. Darbas bus lengvesnis ir darbo sąlygos labiau palankios. Tačiau tokiu atveju turėtumėte būti tikri, jog spėsite baigti iki žiemos, priešingu atveju, jokio skirtumo kada pradėsite.

Ką daryti, jeigu nežinote kokius blokelius pasirinkti?

Jeigu planuojate statyti namą, tačiau nieko apie tai nenusimanote, visada galite paskaityti informaciją internete. Tačiau dažnai pateikta informacija gali būti ne iki galo informatyvi. Internete taip pat yra ir daug nepatikimos informacijos. Nežinant, ką pasirinkti, visada galima kreiptis į Bauroc. Galite kreiptis nurodytais kontaktais ir Jums suteiks naudingą informaciją apie tai. Galėsi pasikonsultuoti apie tinkamą Bauroc produkciją Jūsų namui, apie blokų galimybes ir tinkamą jų montavimą, apie sienų apšiltinimą ir visus kitus klausimus, kurie Jums gali kilti. Jeigu kyla klausimų yra geriau pasikonsultuoti su profesionalais nei ieškoti informacijos internete ar klausti pažįstamų, nes tokia suteikta informacija gali būti nepatikima. Gali apie Bauroc produkciją paklausti ir konsultantų parduotuvėje, kuri parduoda šiuos blokelius. Tačiau tokia informacija gali taip pat būti ne itin išsami, gali atsitikti taip, jog Jūsų pasirinktas konsultantas neturės apie tai pakankamai žinių. Todėl visada yra geriausia kreiptis į Bauroc. Jų kontaktus galite rasti Bauroc internetinėje svetainėje.