Pagrindinis
Apie mus

Apie mus

TORX.LT

Torx.lt daugiau nei 20 metų prekiauja įvairiais tvirtinimo elementais ir darbo įrankiais. Įmonės produkciją naudoja daugelis statybos organizacijų ir individualių vartotojų. Pas mus rasite sujungimo ir tvirtinimo detalių, pagamintų tokiose užsienio firmose kaip: MAKITA, DWT, SOLA, SORMAT, KOELNER, SPAX, ESSVE, MODECO, PROFFOAM, PENOSIL, SOUDAL, IRWIN, HELLER, , ESAB ir kt., kurios garantuoja savo gaminių tvirtumą ir patvarumą. Siekdami kuo geriau patenkinti vartotojų poreikius, siūlome platų asortimentą tvirtinimo elementų ir detalių, darbo ir elektrinių įrankių, montavimo putų, klijų, silikonų, profesionalių gulsčiukų, darbo ir saugos priemonių ir kt. 

NEMOKAMA KONSULTACIJA

Profesionaliai konsultuojame tvirtinimo detalių ir įrankių panaudojimo srityse. Paskambinkite mums ir mes padėsime priimti geriausią sprendimą ! 

KODĖL MES?

Profesionalus kolektyvas, greitas prekių pristatymas, įrankių garantinis aptarnavimas ir lankstus darbo stilius leidžia užtikrinti Jūsų darbo kokybę be rūpesčių. Jei pasigedote Jums reikalingų specifinių ir retai naudojamų detalių, informuokite – greitai surasime ir pristatysime.

MŪSŲ PARTNERIAI

Atvila.ltSpecdarbai.ltiAgroViskaselektronikaiDivariFishWishMrBiceps.ltveza-e.ltBorga.ltAremada.lt

eripo.lt dubingiai.lt sodoroze.lt akmenys.lt funnybubbles.lt kainoteka.lt tralasplius.lt ulmas.lt https://laistymoiranga.lt/vandens-talpos-sodui https://nostra.lt https://markestro.lt https://www.vertintojas.lt/ https://www.vokiskakeramika.lt/ https://www.stebkam.lt/ https://renginiopartneris.lt/lt/